Stadion Narodowy w Warszawie

Zdjęcia Stadionu Narodowego

Popularność portali plotkarskich

Nie można zaprzeczać, ze obecnie spotykamy się z coraz większym wzrostem popularności wszystkich tak zwanych portali plotkarskich. Są to najczęściej strony, które redagują kompletni i nieznający się całkowicie na tym, co robią amatorzy. Z tego właśnie powodu większość informacji, która się tam przewija jest nie tylko niepotwierdzona, ale również nieprawdziwa.


 

Zdjęcia i komentarze

Niestety większość artykułów publikowana a jest tam w formie zdjęć i krótkich aczkolwiek żenujących komentarzy do nich. W tego rodzaju miejscach spotkać można było również zdjęcia stadionu narodowego, kiedy jeszcze był w budowie. Nie mówiono, jednak o nim nic pozytywnego. Zazwyczaj były to tylko obelżywe uwagi nie tylko na temat całego rządu polskiego, ale również wykonawców.


 

Czy ktoś to ogląda?

Prawdopodobnie rzeczą najgorszą jest, jednak to, że tego rodzaju rzeczy cieszą się sporą uwagą i zainteresowaniem internautów. Należy, jednak wspomnieć, że najczęściej są to ludzie bardzo młodzi i mało wykształceni. Osoby posiadające przynajmniej minimalny poziom inteligencji tego rodzaju miejsc nie odwiedzają. Można nawet pokusić się o stwierdzenie, że omijają je szerokim łukiem.

Podsumowując można, więc powiedzieć, że być może rzeczywiście portale plotkarskie są popularne aczkolwiek najczęściej decydują się na ich odwiedzanie tylko ludzie przeciętni, których ważniejsze informacje z kraju czy świata po prostu nie interesują. Niestety do tej grupy zaliczyć można również polską młodzież, która na najwyższym poziomie nie stoi.

kodowanie html5 css, projektowanie stron internetowych , PSD2HTML, PSD HTML, proste strony www, cięcie PSD, tworzenie stron www, webdesign,